Forum o Piłce Ręcznej


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Jaszka: Wszyscy mają mnie słuchać

#1 2009-01-18 22:01:45

Maatis

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-18
Posty: 14
Punktów :   

Jaszka: Wszyscy mają mnie słuchać

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/21492/bartlomiej_jaszka_msc470.jpeg
Bartłomiej Jaszka - nowy lider reprezentacji Polski, pod nieobecność wieloletniego kapitana Grzegorza Tkaczyka będzie pierwszym środkowym rozgrywającym, mózgiem zespołu trenera Bogdana Wenty. - Wszyscy muszą mnie słuchać! - mówi zawodnik niemieckiego Fuechse Berlin.

Tkaczyk był mózgiem zespołu i jego szefem. Często to on, a nie trener Bogdan Wenta, decydował o sposobie rozegrania kluczowych akcji. Koledzy zgadzali się z nim bez szemrania. Teraz tak samo ma być z Jaszką.
- Bo taka jest rola środkowego rozgrywającego. I nie ma znaczenia, że Marcin Lijewski czy Mariusz Jurasik są ode mnie starsi i bardziej doświadczeni. Wszyscy muszą mnie słuchać! - jasno stawia sprawę zawodnik, któremu do niedawna zarzucano brak pewności siebie.
Nabrał jej w Bundeslidze. Do Fuchse Berlin wyjeżdżał rok temu. Wystarczyło kilka miesięcy, by w stolicy Niemiec docenili klasę Polaka. Niedawno przedłużył kontrakt do 2013 roku.
- Już się przestałem przejmować tymi uwagami o moich warunkach. Myślę, że udowodniłem, choćby w Pekinie, że radzę sobie i z potężnymi obrońcami - mówi inteligentny, sprytny i świetny technicznie rozgrywający.

Żródło: www.wp.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Jaszka: Wszyscy mają mnie słuchać

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swordclan.pun.pl www.extramanager.pun.pl www.hssnysa.pun.pl www.mibmwnt.pun.pl www.huaweiu121.pun.pl